De kerstvakantie op de BSO was weer één groot feest! Een van onze favoriete tradities is het bakken van kerstkoekjes en natuurlijk ook knutselen. Alle kinderen hebben meegebakken, van het maken van het deeg tot het uitsteken en versieren van de koekjes. Natuurlijk mochten ze hun heerlijke creaties in een mooie verpakking mee naar huis nemen om daar lekker van te smullen!
Wil je de koekjes nog een keer thuis bakken? Dat kan! Bekijk het recept hier.
Naast het bakken zijn we ook creatief aan de slag gegaan. De kinderen hebben vrolijke sneeuwpoppen geknutseld en prachtige papieren kerstbomen versierd. De BSO hing al snel vol met feestelijke winterkunstwerken! ⛄🎨
Wat hebben we genoten van deze gezellige kerstactiviteiten. We wensen iedereen prettige feestdagen en een gelukkig en gezond 2025.
Comentarios